projekt papeterii ślubnej

NA Życzenie

Indywidualny projekt papeterii ślubnej to idealne rozwiązanie dla tych Państwa Młodych, którzy oczekują czegoś absolutnie wyjątkowego i niepowtarzalnego. To projekt zainspirowany Wami: waszymi pasjami, marzeniami, może historią waszej miłości, a może tym co oprócz siebie kochacie na co dzień. To wreszcie papeteria ślubna, która idealnie wpasuje się w klimat, styl i charakter waszego Wielkiego Przyjęcia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wszystko co zapragniecie postaramy się uwzględnić w projekcie.

Co należy wiedzieć zanim zamówisz projekt

OD czego zacząć

Na samym początku należy sprecyzować potrzeby odnośnie stylu, kolorystki, ewentualnych motywów przewodnich papeterii ślubnej. Bardzo często Państwo Młodzi mają skonkretyzowane potrzeby, ale czasem nawet jedno słowo typu Vintage, Boho czy styl Rustykalny jest w stanie zainspirować nas do stworzenia projektu.

Należy również określić rodzaje druków oraz ich ilość. Bo przecież papeteria ślubna to nie tylko zaproszenie, to również owijka, karta RSVP, druk informacyjny, mapka dojazu, menu weselne, winietki etc. Wszystko to co niezbędne na Waszym weselu.

Jeśli chcecie zainspirować się naszymi projektami odwiedźcie nasz profil na Facebook-u lub Instagramie:

Jak to działa?

Od Projektu do zaproszenia

Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zamówienia, sporządzimy wycenę projektu, a po jej akceptacji, przystąpimy do fazy projektowej.

Fazę projektową zwyczajowo zaczynamy od zaproszenia. Pozwala nam to określić styl i kolorystykę całości. Po jego akceptacji przechodzimy do projektowania pozostałych elementów papeterii.

co będzie nam potrzebne:

  1. Określenie stylu i motywów, kolorystki i innych niezbędnych elementów zaproszenia
  2. W osobnych plikach tekstowych treści druków wraz z ich ewentualnym tłumaczeniem.
  3. W przypadku personalizacji zaproszeń lub winietek – prosimy o podesłanie pliku tekstowego z nienumerowaną listą nazwisk w odpowiednim przypadku deklinacji (tak jak mają znaleźć się na wydrukach).

dodatkowe informacje:

  • Prosimy o dokładne sprawdzenie tekstów, imion i nazwisk w przesłanych przez nas projektach. Po zaakceptowaniu projektu, nie ma możliwości ich zmiany.
  • Dodatki czyli wszystkie elementy ślubnej dekoracji mogą być zamówione w późniejszym terminie, gdy znana jest już ostateczna lista gości oraz scenariusz czy też menu weselne. Prosimy jednak zamawiać je nie później niż 1,5 miesiąca przed samym wydarzeniem.
  • Całość realizacji zlecenia zajmuję nam średnio od 2 do 4 tygodni.

Formularz

Kontaktowy

By dowiedzieć się więcej, lub by po prostu złożyć zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego: